Etologi og husdyrmiljøgruppa

På denne siden vil vi presentere oss som jobber i etologi og husdyrmiljøgruppa ved Norges Miljø og Biovitenskapelige Universitet. Klikk på navnet for å komme inn på hver enkelts side.

Medlemmer

Inger Lise Andresen

Professor, gruppeleder

inger-lise.andersen@nmbu.no

Knut Egil Bøe

Professor

knut.boe@nmbu.no

Ruth C. Newberry

Professor

ruth.newberry@nmbu.no

Øyvind Øverli

Førsteamanuensis

oyvind.overli@nmbu.no

Judit Vas

Forsker

judit.vas@nmbu.no

Marko Ocepek

Forsker

marko.ocepek@nmbu.no

Silje Eftang

Stipendiat

silje.gunhild.eftang@nmbu.no

Regine Victoria Holt

Stipendiat

regine.victoria.holt@nmbu.no

Kim Iversen Bjørnson

Stipendiat

kim.iversen.bjornson@nmbu.no

Benedicte Marie Woldsnes

Stipendiat

benedicte.marie.woldsnes@nmbu.no

Rosann Johanssen

Stipendiat

juni.rosann.engelien.johanssen@nmbu.no